KILKA SŁÓW O NAS

Nasza odwieczna miłość do podróżowania i poszukiwania odludnych, nietuzinkowych miejsc spowodowała, że zakochaliśmy się w packraftingu od pierwszego poznania. Podróżując z reguły omijamy miejsca turystyczne, a szukamy własnych niesamowitych zakątków, których nie znajdziecie w przewodnikach turystycznych. Packrafting dał nam zupełnie nowe możliwości. Dlatego też chcieliśmy się naszą pasją podzielić i tak powstała marka Pinpack.

Dla nas każda podróż rozpoczyna się już w momencie jej planowania, a spełnieniem nie jest dotarcie do celu, a sama podróż. W życiu i podróży przyświeca nam idea minimalizmu, ciągle i nieustannie się tego uczymy.

Kierując się powyższymi zasadami stworzyliśmy sprzęt w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce z najwyższej klasy materiałów, którego idea zrodziła się w dzikich ostępach Ameryki Północnej. Pinpack to marka ultralekkich, ale wysoce wytrzymałych pontonów, stosowanych również w warunkach ekstremalnych, zapewnia podróżnikowi możliwość spakowania takiego sprzętu do plecaka razem z innymi rzeczami potrzebnymi w podróży. Pinpack daje swobodę podróżowania i różnorodność doznań, w dowolnej chwili możemy przepłynąć rzekę razem z całym naszym ekwipunkiem.

Chcemy zapewnić podróżnikowi podczas wypraw bliskich i dalekich całkowitą samowystarczalność w podróżowaniu i dać zaufanie do niezawodności Pinpacka.

Aktualności

Spływ packraftem zimą – czy to dobry pomysł?

Często nas pytacie, czy zimą można wybrać się na spływ packraftem. Odpowiedź jest prosta: to zależy… od Was! Mądrzy Skandynawowie powiadają, że „nie ma złej pogody, jest tylko źle dobrana odzież i sprzęt”.