Wypożyczalnia

Jeśli zastanawiasz się czy packrafting jest dla Ciebie i nie wiesz czy po zakupie nie będziesz rozczarowany, bo na przykład okaże się, że korzystać będziesz ze sprzętu raz w roku, zapraszamy do naszej wypożyczalni. Dzięki takiej możliwości sprawdzisz czy ten sposób podróżowania i spędzania czasu jest dla Ciebie.

Oferujemy wynajem kompletnego sprzętu do packraftingu. Nie musisz kupować sprzętu żeby świetnie bawić się przez weekend! Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać Ci ponton i akcesoria do Twoich potrzeb. Jeśli wahasz się przed zakupem, który model wybrać umów się z nami, a będziesz mógł wypróbować sprzęt na miejscu lub wypożyczyć  go aby przetestować interesujący Cię model!

Sprzęt można zamówić na wybrany przez siebie weekend. Wysyłamy go wtedy we wtorek tak by trafił do Państwa w środę najpóźniej w czwartek, natomiast o odesłanie go prosimy w poniedziałek.

Koszt takiego wypożyczenia wynosi 150 zł. W skład zestawu wchodzi ponton do packraftingu, wiosła oraz kamizelka asekuracyjna (ewentualnie kask jeśli chcesz korzystać z packraftów na białej wodzie). Do zestawu należy jeszcze doliczyć koszt wysyłki kurierem.

Jeżeli sprzęt się Państwu spodoba i jesteście zainteresowani zakupem to cena packraftu zostanie pomniejszona o kwotę wypożyczenia.

W przypadku zainteresowania wypożyczeniem naszego sprzętu na dłuższy okres czasu prosimy o kontakt mailowy na adres office@pinpack.eu

PRZED ZAKUPEM USŁUGI PROSIMY O ZAPYTANIE MAILEM O DOSTĘPNOŚĆ SPRZĘTU – wyślij nam w mailu informację o terminie na jaki interesuje cię rezerwacja, rodzaju packraftu (otwarty, z pokładem, jaki kolor), rozmiarze kamizelki.

 

 

wypozyczalnia3