Testy i pokazy

Nasze testy mają na celu zaprezentowanie możliwości naszych pontonów w warunkach ich naturalnego środowiska. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy około godzinny pokaz pozwalający na zapoznanie się z naszym sprzętem. Nie są to całodniowe spływy. Zapisy uczestników przyjmowane są drogą elektroniczną na adres office@pinpack.eu. W mailu prosimy o informację o miejsce i datę spływu, którym są Państwo zainteresowani. Poniżej spis najbliższych testów.

Tu będziemy

Tu byliśmy

OKOLICE OSTROŁĘKI

Mamy dla Was kolejną wspaniałą propozycję testów. Tym razem będzie można się z nami umówić i spotkać  w okolicach Ostrołęki. Tamtejsza Narew to idealne miejsce na zapoznanie się z naszym Pinpackiem. To wszystko będzie możliwe w dniach 04-09.07. Oczywiście po wcześniejszych zapisach telefoniczne lub mailowo. Serdecznie zapraszamy.

 

NARWIAŃSKI PARK NARODOWY

10 lipca udajemy się do Narwiańskiego Parku Narodowego, gdzie będzie istniała możliwość zaprezentowania wszystkich właściwości Pinpacka, tym razem wśród nieskazitelnego zewu natury. Na wszystkich chętnych będziemy tam czekali aż do 14 lipca. Aby móc się z nami spotkać należy wcześniej się z nami skontaktować mailowo bądź telefonicznie. Zapraszamy.

 

tarnowskiegory2

ZALEW NAKŁO-CHECHŁO

Już w piątek 10 czerwca odbędzie się nasz kolejny pokazowy test. Tym razem zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na zbiorniku Nakło-Chechło w okolicach Tarnowskich Gór. Na pokazie mile widziani będą miłośnicy czworonogów wraz z pupilami, gdyż będzie to wyjątkowa okazja na sprawdzenie możliwości naszych pontonów razem z nimi. Oczywiście nie trzeba specjalnie adoptować psa by wziąć udział w naszym wydarzeniu albowiem zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.

 

4CZER2

USTROŃ

Już 4 czerwca w okolicach Ustronia odbędzie się niepowtarzalny spływ pokazowo-testowy naszych pontonów. Dla każdego miłośnika aktywnego spędzania wolnego czasu pozycja wręcz obowiązkowa. Szczegółowe informacje dotyczące miejsce i godziny tego wydarzenia zostaną podane w najbliższym czasie. Zapisy uczestników przyjmowane są drogą elektroniczną na adres office@pinpack.eu. Ilość miejsc ograniczona. Wcześniejsze zapisanie się na spływ jest konieczne do uczestnictwa w wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

mapka3cz

PÓŁWYSEP HELSKI

W dniach 22-29.05 będzie nas można spotkać w najbardziej wysuniętym na północ punkcie naszego kraju – Półwyspie Helskim. Dla wszystkich chętnych mieszkańców Pomorza istnieje możliwość zapoznania się z pontonami Pinpack. Zachęcamy do kontaktu!